ZELENÉ STŘECHY

Přinášíme komplexní řešení pro zelené střechy. Naše materiály jsou oblíbené pro schopnost dlouhodobě udržet obrovské množství vláhy, vysokou užitnou hodnotu, rychlou návratnost či ohleduplnost k životnímu prostředí. Jsou vyrobené z recyklovaných materiálů bez chemických přísad.

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ STANDARD

Skladba určená pro obytné domy a terénní stavby. Svojí skladbou odpovídá podmínkám pro přidělení dotace v rámci programu "Nová zelená úsporám".

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ LIGHT

Skladba určená pro velké plochy střech průmyslových hal, administrativních celků a občanských staveb. Svým složením a nízkou hmotností je určená pro dřevostavby, rekonstrukce a stavby s požadovaným nízkým zatížením střechy.

NAŠE MATERIÁLY URČENÉ PRO POUŽITÍ V ZELENÝCH STŘECHÁCH

Máte další dotazy? Napište nám!

Kontakt:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CERTIFICACIONES

Testeamos nuestros productos de forma periódica tanto en nuestras instalaciones como en laboratorios independientes. La calidad de nuestros materiales, además, está garantizado por un sistema avanzado de controles. El sistema de control de calidad se certifica en RETEX en conformidad con las normas
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 50001, OEKO - TEX Standard 100 e IRIS Certification® Evaluación de la conformidad:2020 y basada en ISO/TS 22163:2017.
Además, nuestros tejidos se someten a una serie de auditorías del cliente.